Чиряк
Добрый день порадьте мені, шо робити в мене далі той ніби то черяксиній великий схожий на прищик і то болить то не дуже і не проходить я мазь ілон прикладаю на ніч а воно вже днв 8 не проходить шо мені ше можна вдома спробувати, боюсь до лікаря не хочу різати
В консультации принимали участие