Місячні після пологів
Доброго вечора! я народила мертву дитину на22 тижні місячні були 10днів а потім мастило до сьогодні а сьогодні почалися місячні і жодного дня чистого що робити чи це нормально болів нема звурків крові тожее
Доброго вечора! я народила мертву дитину на22 тижні місячні були 10днів а потім мастило до сьогодні а сьогодні почалися місячні і жодного дня чистого що робити чи це нормально болів нема звурків крові тожее
В консультации принимали участие