Які причини затримки місячних?

Доброго вечора! Дуже хвилююсь з приводу затримки місячних. Останні аж 16 березня. Тести робила 2 - негативні. Няких підозр на вагітність не відчуваю. Груди- звичайні, больових відчуттів немає. На дієті не сиділа, стресу теж ніякого не було, вага - в нормі. Що це може бути? Дякую. Мені 37 років

В консультации принимали участие

Ольга
Николаевна
Ответов в консультации: 1