Спросить врача

Вагітна чи ні?

Доброго дня. У мене затримка 8 днів, тест показує нечітку другу полоску. Після огляду лікаря дали направлення на узи бо є болі сильні в спині і в правому боку так як на місячні(завжди при вагітності самий перший симптом токсикоз, зараз нема). Заключення узи фолікулярна кіста 44мм і вагітності не видно. Але лікар каже що вагітна. .. як так?

Спросите врача онлайн
в чате или по телефону
Задать вопрос
В форму
Далее
Назад
  • На маленьких термінах вагітності УЗД не виявить вагітності, тільки з 4 тижнів при інтравагінальному УЗД, і з 5й тижня - при абдомінальному УЗД. Бліда  друга  смужка вказує на вагітність. Річ у тому, що все залежить від якості тестів, стану почок, термінів вагітності і концентрації ХГЧ в сечі. Чим вище концентрація - тим яскравіше смуга. Чим концентрація нижча - тим смуга блідіша.  Але тести не відносяться до достовірних методів визначення  вагітності.  Найточнішим методом на малому терміні є аналіз крові на ХГЧ, з його допомогою можна достовірно визначити вагітність вже через 10 днів після запліднення. Тести інформативні з 18-21 дня після запліднення.

    Ответить