Статеве життя

Доброго дня. Скажіть будь ласка, з якого віку можна починати статеве життя? Мені 18 років. Говорять, якщо швидше вступиш в статеве життя тим більша вірогідність того, що у тебе не буде дітей. Адже до якогось віку будеш застосовувати засоби контрацепції і через це у майбутньому коли вже захочеш дітей ти не зможеш їх мати. Бо завжди користувався ними. Скажіть, будь ласка, це правда?

В консультации принимали участие

Ответов в консультации: 1