Протизапліднюючі
Добрий вечір, мені 20 років, я потрапила в лікарню на швидкій через біль в животі, три узі які я зробила показала кісту жовтого тіла, кіста з кожним новим узі збільшувалась, майже місяць я пробула в лікарні і лікували медикаментами, капельниці, уколи, але біль зростала, температура, втрачала свідомість, і зробили операцію, операція пройшла добре, але мене цікавить питання, МЕНІ СКАЗАЛИ ПИТИ ГОРМОНАЛЬНІ, і під час лікування пила і після операції досі приймаю гормональні, СКАЗАЛИприймати Таблетки до того часу поки не запланую вагітніти бо кіста може знову з'явитись, ЯК ДОВГО їх пити? Чи можна довго пити? І як правильно зробити? Чи впливають Таблетки на інші органиякщо пити їх рік і більше?
В консультации принимали участие