Спросить врача

Коричневі виділення

Добрий день. Ми 22 роки. В мене цикл 28 днів. На 17 день циклу почались коричневі виділення а 19 закінчились. До місячних ще 8 днів, але не болять груди ( зазвичай вже болять, перед місячними). Відчуваю закладеність носа, таке як прихворіла. Що це може бути? Чи може бути вагітність?

Дякую!

Спросите врача онлайн
в чате или по телефону
Задать вопрос
В форму
Далее
Назад