Спросить врача

Фобія

Добрий вечір в мене така проблема мене мучить боязнь мікробів а саме тих які провокують кішкові інфекції бо боюся тошноти і рвоти

Постійно мию руки, прибираю, перепираю все

Боюся контактувати з людьми

Постійно мучать навязливі думки що десь я могла до чогось доторкнутися там опинилися мікроби я цим заражуся або принесу додому і кишкові інфекції будуть дома в мене і там я заражуся

Спросите врача онлайн
в чате или по телефону
Задать вопрос
В форму
Далее
Назад