Донечка не набирає вагу

Доброго дня. донечці 5 місяців. за 5- й місяць набрала лише 380 грамів ) вона тоді мала сопельки (десь півтора тиждні). а тепер в її зменшився апетити за один раз зїдає молочка 50 то 70 то 90 грамів. ваги за тиждень не прибалила зовсім. ми на грудному вигодовуванні. Що порадите робити в тому що погано їмо та нічого не набираємо?

В консультации принимали участие

Ответов в консультации: 1