Болі в серці

Болі в серці були завжди, зробили ЕХОКГ В 2015, все добре окрім реургітації..

Останні 4 місяці болі посилились, з'явилось головокружіння, обморочний стан, тис майже завжди пониженний, в основному 90/60

На ЕКГ цього року діагноз - синусова аритмія, неповна блокада правої ніжки пучка гісса та порушення процесу реполяризації.

Зробили в цьому році ЕХОКГ і там дані значнр змінились і навіть нижче норми.. хвилююсь щою це не була серцева недостатність

Уже третій день з'явилось тяжке дихання і почала дуже потіти

який діагноз можна приблизно поставити?

В консультации принимали участие

Ответов в консультации: 1