Болі в серці
Болі в серці були завжди, зробили ЕХОКГ В 2015, все добре окрім реургітації..
Останні 4 місяці болі посилились, з'явилось головокружіння, обморочний стан, тис майже завжди пониженний, в основному 90/60
На ЕКГ цього року діагноз - синусова аритмія, неповна блокада правої ніжки пучка гісса та порушення процесу реполяризації.
Зробили в цьому році ЕХОКГ і там дані значнр змінились і навіть нижче норми.. хвилююсь щою це не була серцева недостатність
Уже третій день з'явилось тяжке дихання і почала дуже потіти
який діагноз можна приблизно поставити?
В консультации принимали участие