Спросить врача

Аналіз сечі і крові

Доброго дня. Мене цікавить таке питання? Ми були у нашої педіатра тому що дочка кашляла і здали аналіз сечі і крові. Нам сказали що аналізи добрі і побільше пити рідини, але мене тривожить що на аналізі сечі пише білок сліди. Буду дуже вдячна за відповідь.

В консультации принимали участие

Ответов в консультации: 2