Затриика місячних

Добрий день. Я хлопець. Під час овуляції в дівчини був захищений статевий акт (презерватив). 17.12.16 з'явились ознаки перед місячними (біль в грудяг та низу живота). 20.12.16 підвищилась температура і т. п (грип) та ознаки перед місячними пропали. Місячні планувались 22.12.16. На скільки може бути затримка? І чи це нормально? як взагалі грип впливає на дівчину перед місячними?.. дуже дякую

В консультации принимали участие

Катерина
Сергеевна
Ответов в консультации: 1