Вагітність

Добрий день, мене цікава питання у листопаді в мене перший раз був інтим, крові не було, хлопець чуть кінчив в мене, але я оргазму не получила на данний момент з цього дня пройшло 3 тижня признаків вагітності у мене немає(груди не болять, в туалет не часто ходжу, їм як раніше, не тошнить, немає сонливості і т д)але зараз у мене затримка, дуже боюся йти до лікаря і робити тест

Коли сиджу на животі є складки

Чи можу я бути вагітна?

В консультации принимали участие

Светлана
Николаевна
Ответов в консультации: 1