Вагітна чи ні?
Доброго дня. У мене затримка 8 днів, тест показує нечітку другу полоску. Після огляду лікаря дали направлення на узи бо є болі сильні в спині і в правому боку так як на місячні(завжди при вагітності самий перший симптом токсикоз, зараз нема). Заключення узи фолікулярна кіста 44мм і вагітності не видно. Але лікар каже що вагітна. .. як так?
В консультации принимали участие