Вагітна чи ні?

Доброго дня. У мене затримка 8 днів, тест показує нечітку другу полоску. Після огляду лікаря дали направлення на узи бо є болі сильні в спині і в правому боку так як на місячні(завжди при вагітності самий перший симптом токсикоз, зараз нема). Заключення узи фолікулярна кіста 44мм і вагітності не видно. Але лікар каже що вагітна. .. як так?

В консультации принимали участие

Катерина
Сергеевна
Ответов в консультации: 1