Ангіна
Добрий вечір. У моєї дитини пять років катаральна ангіна, температура в межах норми і не підвищувалась, мигдалики збільшені і гнояки є. Чи можу я її вилікувати без антибіотиків так як в нас ангіна часте явище і буквально місяць назад була два рази за місяць і вже приймала антибіотики?
В консультации принимали участие