Які наслідки судом у діток до двух років?

Нам 1.4 Судороги сталися у нас перший раз до року, при високій температурі. Це зрозуміло. Тепер це сталося ще раз. Дитина здорова. Впала. Голівкою не вдарилася. Просто злякалася. Почала сильно плакати. Встала сама і потім наче почала втрачати кординацію і падати назад. Я встигла її підхопити , взяла на руки. На руках почався приступ. Вона закотила доверху очки, все тіло сильно напружилось і голівка назад. Все швидко закінчилось.(1-2хв). Чому це сталося? І наскільки це серйозно? Що нам робити?

В консультации принимали участие

Екатерина
Юрьевна
Ответов в консультации: 1