Білі виділення
Доброго дня!Мені 14 років. Приблизно в 12.. 5 у мене з'явилися білі виділення. Я прочитала що це бєлі і не стала перейматися але думала що вони перестануть йти. Але вони йдуть кожен день протягом 1-2 року. Скажіть це нормально , а якщоні то скажіть що робити) Також як можна викликати місячні мені 14 а у мене їх немає у всіх однокласниць є)
В консультации принимали участие