Вагітність
Добрий вечір. 15 лютого був незахищений статевий акт, 16 лютого, через 33 голини я випила Ескапел. Через 7 днів почалися виділення, тривали три дні, абсолютно ідентичні з місячними. Далі місячних у мене немає, робила три тести з проміжками часу, всі негативні. Я дуже переживаю, тому стрес дійсно є, бо через те, що можу бути вагітна я не сплю, паралельно займаюся спортом. Яка ймовірність того, що я все ж вагітна?
Мені 20 і страшно йти до геніколога, хоча розумію, що це норма, не знаю як відреагують батьки.
В консультации принимали участие