Про вагітність

Доброго дня , хлчу запитатись , у мене затрмика 8 днів немає місячних ...

Груди не болять ... Взагалі

Завжди перед місячними в мене затримка буває і тиждень і два ... Тест боюсь купляти

Порадьте що робити...

В консультации принимали участие

Ольга
Николаевна
Ответов в консультации: 1