Воші
Доброго вечора, дитині 9 років, вона ходить в школу, на протязі 6 місяців ми без перерви виводимо воші, підкажіть в чому причина і що робити?
Доброго вечора, дитині 9 років, вона ходить в школу, на протязі 6 місяців ми без перерви виводимо воші, підкажіть в чому причина і що робити?
В консультации принимали участие