Яка ймовірність вагітності?
Доброго дня. 6,5 місяців тому я народила дитину, грудьми не годувала взагалі. в січні і лютому були місячні, а в березні немає, мали бути 6 числа. тест робила показав одну смужку. яка ймовірність вагітності? чи це може бути гормональний збій?
В консультации принимали участие