Затримка місячних
Доброго вечора, після родів місячні почалися через рік. Були з рази, зараз затримка 6 днів. На теперішній час ще грудне кормління. Предохранялися презервативами. Тест робила- негативний. Скажіть будь- ласка що це може бути?
Доброго вечора, після родів місячні почалися через рік. Були з рази, зараз затримка 6 днів. На теперішній час ще грудне кормління. Предохранялися презервативами. Тест робила- негативний. Скажіть будь- ласка що це може бути?
В консультации принимали участие