Ткмпература
Добрий день підскажіть, в моєї дитини температура 39 вже 5 днів, жаропонижаючі діють на 3-4 години, паралельно при кожному підвищені температури починається cильний кашель.
Аналіз крові: Лейкоцити 18,2
Паличкоподібні 10
Решта в межах норми
Дуже мало пісяє хоч пє кампотики з досить таки обільно.
Участковий поставив діагноз Фарингит, но горло не червоне
В консультации принимали участие