Фобія
Добрий вечір в мене така проблема мене мучить боязнь мікробів а саме тих які провокують кішкові інфекції бо боюся тошноти і рвоти
Постійно мию руки, прибираю, перепираю все
Боюся контактувати з людьми
Постійно мучать навязливі думки що десь я могла до чогось доторкнутися там опинилися мікроби я цим заражуся або принесу додому і кишкові інфекції будуть дома в мене і там я заражуся
В консультации принимали участие