Лінзи

Доброго вечора. Я маю лінзи місячні, які купила 1 травня, і тільки один раз одягала, весь інший час вони стояли у розчині. Я можу їх одягнути ще один раз, чи вони вже непридатні для використання?

В консультации принимали участие

Елена
Александровна
Ответов в консультации: 1