Джаз плюс
Я приймаю Джаз плюс уже 10- й місяць, прочитала в Інтернеті, що варто робити перерви аби не зашкодити яєчникам. Чи дійсно можна робити перерви на1-2 місяці?
Я приймаю Джаз плюс уже 10- й місяць, прочитала в Інтернеті, що варто робити перерви аби не зашкодити яєчникам. Чи дійсно можна робити перерви на1-2 місяці?
В консультации принимали участие